.

.

Нови Лето Парови Дише Ретро Ги Сандали Нови Women 's Удобно Дупка Флип-Апостолки, Мостови, Сандала Чевли трговија на Големо & Мало

Нови Лето Парови Дише Ретро Ги Сандали Нови Women 's Удобно Дупка Флип-Апостолки, Мостови, Сандала Чевли трговија на Големо &

Степени:

DEN 709.00 -50 %
DEN 1418.88
Износ
Това е достапна

5-12 US (Проверете Ја Големината Табелата погоре)
Други : Есен/Пролет мостови, Чевли,со вистински мрежа горниот,ви ги понудиме најдобрите удобно чевли ,се лизга-отпор outsole
Големина Референца
Ако не Можете Да Изберете Големина,Тоа е Подобро Да ја Напушти својата Големина Информации Кога Ќе Цел,вклучувајќи Големина Во Сад Или во Евра,И Должина(cm),ви Благодариме

Се истакна : Нормално парцела е спакувани во високо-квалитетни Меур торба . ве молиме изберете големина accordding да метри должина . ако сте подготвени да платите дополнителни превозот цена , ние може да се испрати на оригиналната кутија . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно
повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако вашиот фустан чевли е size 8,овој чевли одберете големина 8. Септември 1 : да се Подготви чиста хартија Септември 2 : Ставете ја вашата нога на празна хартија Септември 3 : Марка крајот на вашиот пета и го врвот на вашиот најдолго пети Септември 4 : Мерка должина со владетел и да се најде на големината во табелата подолу
Важна Забелешка :
Оваа Мостови, Се Дизајнирани Од Страна На Нормален Патики Стандардна Големина .
Контакт со нас на :
1, ве Молиме Али-express порака само. Ние обично брод објект како "ПОДАРОК" на клиентите
со пониска вредност, ако имате било какви забелешки на тоа ве молиме да ги споделите со нас пред пратката.
3, ве Молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени
од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
Ако вашиот патики чевли size 8, овој чевли одберете size 8. Ви благодариме
Превозот :
1, Ние обично брод објект во рамките на 2-5 дена по уплатата избришани.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ако таков вид на стока треба
се собираат тарифа купувачот мора да плати за тарифата.
Ве молиме да се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или предлози, Ние сме слух за да им помогне на сите наши клиенти и обезбеди голема услуга!
. - 99% купувачи изберат правото големина со мерење на нога должина .
Сите предмети ние обезбеди Една година гаранција за заштита.
>>> Избере Правилната Големина
- Нашата големина е според метри должина .

Повеќе информации

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Повод:
Повик
Бренд Име:
XINYIDA
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Fretwork
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
927 сандали & Сабо
Обвивка Материјал:
Lycra
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Сцена:
дневно
Боја Класификација:
Светло зелена, Темно Сина,
Сезоната:
Лето
Горниот дел од површината на материјалот:
Нето Ткаенини
Функција:
Дише
гума сабо жени:
zuecos goma
zuecos hombre:
сабо жени
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)

Најдобрите понуди во категоријата