.

.

бесплатен превозот СЕКСИ ЦРНА ПВЦ ВЛАЖНИ ИЗГЛЕДА LYCRA МИКРО МИНИ ЗДОЛНИШТЕ ПАРТИЈА ТАНЦ ФЕТИШ слободни големина

бесплатен превозот СЕКСИ ЦРНА ПВЦ ВЛАЖНИ ИЗГЛЕДА LYCRA МИКРО МИНИ ЗДОЛНИШТЕ ПАРТИЈА ТАНЦ ФЕТИШ слободни големина

Степени:

DEN 305.00 -9 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна

пвц секси здолниште : влажни изгледа здолниште
Други поврзани со топла стилови :
За олово време
Ние обично се пишува околу 15 дена во водство време дел, всушност, за повеќето од нашите стилови, имаме доволно количество во акции, може да се испрати до вас веднаш по уплатата. Понекогаш предмети се надвор од акциите, што ние заборавајте да се подготви пред тоа се само неколку, и ние треба да се организира прави повторно, дека 's причината зошто ние го напишете 30 дена.
За овој стил/големина
Овој стил е една големина, но 's faux кожа, малку strechy , исто така, се намали на линија на двете страни, па ако не сте премногу масти, што може да се носат. Обично може да се вклопи во 40-60kg девојки.
Испорака
Бесплатен превозот од кина пост ,тие се за 20-35 дена ако треба побрз начин да ги споделите со нас и ако aliexpress побара од вас да се потврди приемот и што уште не ги прими,да ги споделите со нас и ние ќе се прошири на времето ние навистина се надевам дека ќе имаат задоволство купување .
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бесплатен превозот од кина пост ако не пристигнат на време ,не заборавајте да се побара од нас да го продолжи receiption време.така alibaba ќе не ослободувате нас пари додека да го добиете производот.
Retrun политика
1.Не ние купувачите причина како "големината не одговара', 'не како објект'we прифати дека ќе се вратите за нас, но ќе мора да го плати превозот цена(двапати : на надоместокот што се испратени до вас и надоместокот ќе испрати назад).
2.Ако она што ние ги направивме погрешен како праќање погрешен точка, не е во ред големина, ние ќе ги преземе сите.
3.Кога се врати објектот, ве молиме, напишете нашата продавница БР. и вашата цел НЕМА., полно име на парче payper.
Вистински фото

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1050 влажни изгледа пвц здолниште
Бренд Име:
zhuofei
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Англија Стил
Силуета:
Молив
Половината:
Природни
Материјал:
Ацетат
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Најлон,Полиестер,Spandex
боја:
како се покаже
Големина:
една големина
Должина:
околу 40 см
слој:
1
Возраст:
18-45 секси здолниште
Стил:
пвц влажни изгледа здолниште
топли бои:
Црна, Бела
Олово Време:
15 дена

Најдобрите понуди во категоријата