.

.

4pcs Поставите 120mm Метален Мебел Кабинет Нозе Прилагодливи Кревет, Маса Троседот Нога Нозе

4pcs Поставите 120mm Метален Мебел Кабинет Нозе Прилагодливи Кревет, Маса Троседот Нога Нозе

Степени:

DEN 894.00 -5 %
DEN 940.80
Износ
Това е достапна


Материјал : Алуминиум
Висина : 120mm
Дијаметар : 2"
Дебелина : 0.08"
Тежина Капацитет : 110lb/нога
Тешки : 0.3 kg/нога
Завртка Вклучени!!

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобрите понуди во категоријата