.

.

230mm или 170mm Поставен Метален Мебел Кабинет Чај Маса Чаир, Троседот Нога Нозе 4pcs

230mm или 170mm Поставен Метален Мебел Кабинет Чај Маса Чаир, Троседот Нога Нозе 4pcs

Степени:

DEN 1604.00 -5 %
DEN 1688.16
Износ
Това е достапна


Модел : 145
Материјал : Zine Легура
Висина : 230mm , 170mm (ве молиме изберете вистинскиот треба)
Дебелина : 0.12"~0.13"
Завртка панел : 2.28" x 2.44"
Дното дијаметар : 0.98"
Тежина капацитет : 110lb/нога
Тешки : 0.25 kg/нога

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобрите понуди во категоријата