.

.

Луксузна Европа Везени Tulle Прозорец Завеси За дневна Соба и Спалната соба Затемнување Завеси Прозорецот Третман Drapes Дома Декор

Луксузна Европа Везени Tulle Прозорец Завеси За дневна Соба и Спалната соба Затемнување Завеси Прозорецот Третман Drapes Дома

Степени:

DEN 836.00 -35 %
DEN 1285.44
Износ
Това е достапна


Пакет се вклучени : 1 парче x завеса или 1 парче x tulle Совети : 1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно. 2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина. 3.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина. 4. Висина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар . 5.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming. 6.Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. 7.Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние ви препорачуваме 2 парчиња (W150cm*H200cm)
Купувачот вистинска слика на екранот

Повеќе информации

Големина:
W100cmxH200cm, W150cmxH200cm, W200cmxH260cm, W250cmxH260cm, W300cmxH260cm, W350cmxH260cm, W400cmxH260cm, W500cmxH260cm
Обработка:
Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Формат:
Скала Јаже
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Бренд Име:
FFYJXCLL
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Тип:
Римската Завеса
Број На Модел На:
затемнување завеси
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Употреба:
Декорација
Завеси:
Ролетни
Завесата:
завеси за спалната соба
прозорецот завеса:
завеси за дневна соба
Тип На Објект:
Завеси
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Домаќинство Чистење

Најдобрите понуди во категоријата