.

.

Нови затемнување дебели солидна Сомот Завеса Чиста Боја Луксузни Европа стил За Спалната соба Црна надвор Дубаи луксузен Драпериите За Хотел

Нови затемнување дебели солидна Сомот Завеса Чиста Боја Луксузни Европа стил За Спалната соба Црна надвор Дубаи луксузен Драпериите

Степени:

DEN 1771.00 -5 %
DEN 1864.32
Износ
Това е достапна

Совети : 1 . Цена : 1 парче предните странични само. не мора tulle.
2.Не Е Вклучено :
Тај-назад , странични песна Железнички , Tulle 3.Големина на : W-ширина/L-должина , pls дозволете мало отстапување (1-3cm) поради hemming 4.Обработка стил : завеса се откажам стилови : кука.
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Завеса Висина .
3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина.
4. Не Се Вклучени : Tassel/Tieback/Монистра.
5. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, што би подобро цел 2 парчиња (W150 CM * H265 CM) Подолу е нова боја Кафеава Подолу е Кафе Боја детали

Повеќе информации

Големина:
1PCS W100 cm H265 cm, 1PCS W150 cm H265 cm, 1PCS W200 cm H265 cm, 1PCS W250 cm H265 cm, 1PCS W300 cm H265 cm, 1PCS W350 cm H265 cm, 1PCS W400 cm H265 cm
Обработка:
Куки Стил, Молив Pleat, Род џеб, претходно биле вклучени Прстен
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Бренд Име:
POLIS
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Број На Модел На:
PURE545
Стил:
Американски Стил
Тип:
Завесата
Шема:
Flocked
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Формат:
Скала Појас
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобрите понуди во категоријата