.

.

Топ Финел Voile Прозорецот Третман Римски Завеса Ролетни Везени Tulle Чиста Завеси за Кујна, Дневна Соба и Спалната соба Panel

Топ Финел Voile Прозорецот Третман Римски Завеса Ролетни Везени Tulle Чиста Завеси за Кујна, Дневна Соба и Спалната соба Panel

Степени:

DEN 333.00 -45 %
DEN 604.80
Износ
Това е достапна

1
Преглед
• Цената е за 1 панел завеса чиста
• Tieback,tassel,монистра,куки не вклучуваат
• Машина за миење ладно,Собори Сува ниска
• Се должи на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики
• Ве молиме овозможи 1-5cm devition поради hemming.

Повеќе информации

Големина:
W80cm x H100cm, W80cm x H120cm, W80cm x H150cm, W80cm x H180cm, W80cm x H200cm, W80cm x H220cm, W80cm x H250cm, W80cm x H270cm
Обработка:
1 Табот Врвот, 2 Grommet, 3 Род Џеб, 4 Лента за Куки, 5 Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
Topfinel
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Тип:
Римската Завеса
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Voile Завеса
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
CL005
is_customized:
Yes
Стил:
Извезена Tulle Чиста Voile Завеси, Земјата Стил,Модерен,Флорални
Се продава:
1 buc
Големина:
Custom
Прозорецот Третман Насловот Тип 1:
Grommet, Род Џеб, Табот Врвот
Прозорецот Третман Насловот Тип 2:
Лента за Куки, се Повлече Pleated Лента
ткаенина нега:
машина за миење
боја:
пинк цвет
Производ Карактеристики:
Транспарентен, Природни, Елегантна
Соба:
Кујната, Врата, Девојка соба, Дневна соба, Спална соба, Детска Соба,Балкон
Земја на потекло:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата