.

.

бесплатен превозот 10N46 #8 TIG Алумина Cermic Купот на Млазницата, TIG Факел DB PTA WP-17 WP-18 WP-26 , 20PK

бесплатен превозот 10N46 8 TIG Алумина Cermic Купот на Млазницата, TIG Факел DB PTA WP-17 WP-18 WP-26 , 20PK

Степени:

DEN 1039.00 -5 %
DEN 1093.44
Износ
Това е достапна


Молам да ме известите за било какви прашања.
бесплатен превозот 10 N46 #8 TIG Алумина Cermic Купот на Млазницата, TIG Факел DB PTA WP 17,18 26 Серија, 20 PK
Пакетот вклучува : 20pcs #8 10 N46 TIG факел заварување алумина првенство одговара за WP17 18 26 Големина : D12.5 x 47mm Овој комплет се вклопува сите 17 & 26 серија воздух за ладење факели и 18 серија на вода за ладење факели,
вклучувајќи го Линколн PTA-17, PTA-18 и PTA-26 факели, Милер Diamondback DB17,
DB18 и DB 26 факели, заедно со Weldcraft WP-17, WP-18 и WP-26 батериски лампи.

Повеќе информации

Заварување Тип:
Tig Факелот
Број На Модел На:
За WP17 18 26
Бренд Име:
JINSLU
Тип:
заварување факелот
Заварување Капацитет:
350A
Материјал:
Алумина
Дел Број:
10N46
Спецификации:
D12.5x47mm
Големина:
#8
Пакет:
20 компјутери
За факел како:
PTA , ДБ, ВП 17 18 26

Најдобрите понуди во категоријата