.

.

Нов руски Тастатурата за Dell PK130SZ4A06 V137325AS1 PK130SZ1A06 P28F PK130SZ2A31 MP-12F83SU-698 RU Црна тастатура за лаптоп

Нов руски Тастатурата за Dell PK130SZ4A06 V137325AS1 PK130SZ1A06 P28F PK130SZ2A31 MP-12F83SU-698 RU Црна тастатура за лаптоп

Степени:

DEN 566.40
Износ
Това е достапна


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
за Dell PK130 SZ4 A06 V137325 AS1 PK130 SZ1 A06 PK130 SZ2 A31 MP-12 F83 SU-698
NSK-LA0 SC NSK-LA00 R 0 WVTGR NSK-DY0 SW PK130 SZ2 A06 004 DFCJ 0 G67 V1
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Palgo
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
NSK-LA0SC NSK-LA00R 0WVTGR NSK-DY0SW PK130SZ2A06 004DFCJ 0G67V1
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
Име:
Руската буква на Тастатурата за PK130SZ4A06 V137325AS1 PK130SZ1A06

Најдобрите понуди во категоријата