.

.

Руската Тастатурата за ASUS 0KN0-N31RU22 0KNB0-6105RU00 0KN0-N31RU32 0KNB0-6108RU00 0KNB0-6105RU RU Црна тастатура за лаптоп

Руската Тастатурата за ASUS 0KN0-N31RU22 0KNB0-6105RU00 0KN0-N31RU32 0KNB0-6108RU00 0KNB0-6105RU RU Црна тастатура за лаптоп

Степени:

DEN 907.20
Износ
Това е достапна


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Руската Верзија Ru
За ASUS 0 KN0-N31 RU22 0 KNB0-6105 RU00 0 KN0-N31 RU32 0 KNB0-6108 RU00
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
2-7 дена
DHL
2-7 дена
FEDEX
2-7 дена
UPS-от
2-7 дена
ТНТ
5-15 дена
EMS
Кина Пост Воздух Mail
7-45 ден
intmail.183.com.cn/item/трага/
објектот Trace Action.направи?акција=Внесете
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Повеќе информации

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
RU тастатурата За ASUS 0KN0-N31RU32 0KNB0-6108RU00
Бренд Име:
Palgo
Состојба:
Нови
Пакет:
Kraft хартија кутија
верзија:
РУСКАТА RU
Гаранција:
Меѓународни Плус Гаранција
is_customized:
Yes
Име:
Руската Тастатурата За A0KN0-N31RU32 0KNB0-6108RU00

Најдобрите понуди во категоријата