.

.

HDMI VGA 2AV LCD Контролер Одбор+10.1 B101EW05 LP101WX1 1280x800 LCD Екран Со Допир Панел

HDMI VGA 2AV LCD Контролер Одбор+10.1 B101EW05 LP101WX1 1280x800 LCD Екран Со Допир Панел

Степени:

DEN 4598.40
Износ
Това е достапна


LCD Контролер Одбор :

HDMI VGA 2 AV LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
50 Pin TTL Конектор за 7inch~10.1 инчен LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
Видео Внесување : HDMI VGA AV1 AV2
Обратен : Поддршка за Автоматски да се Префрлите На AV2 Кога Конектор АКК да 12 V
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 91mm x 66mm x 12mm
10.1" B101 EW05/LP101 WX1-SLP2 1280 X800 LCD Екран :
Display Mode MVA, Нормално Црна, Transmissive
Резолуција 1280 RGB)×800
Преглед На Големина 241.86 × 161.6×5.2(H×В×Д)
Приказна Површина 216.96× 135.6 (H×V)
Осветленоста 350 cd/m2 (Typ.)
Контраст Размер 1300 : 1 (Typ.) (TM)
Агол На Гледање 85/85/85/85 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]
Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-bit) , Полнач , 40 иглички
Светлото WLED
Влезен Напон 3.3 V (Typ.)
Пакување листа :
1× HDMI VGA+2 AV LCD Контролер Одбор VS-TY2662-V1
1× 10.1 инчен B101 EW05 или LP101 WX1-SLP2 1280 X800 LCD Екран Со Resistive екран на Допир Панел VS101 TP-A4
1× LVDS Кабел
1× USB Контролер C аор
1× USB Кабел
1× Прошири Допир Кабел
1× Тастатура Со Кабел
1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)
Превземи Спецификација

Повеќе информации

Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
VS-TY2662
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата