.

.

1pcs* 90*90 A4-4355M AM5545SHE44HJ AM4355SHE23HJ AM4557DFE44HJ Матрицата Дефиниција

1pcs* 90*90 A4-4355M AM5545SHE44HJ AM4355SHE23HJ AM4557DFE44HJ Матрицата Дефиниција

Степени:

DEN 100.80
Износ
Това е достапна


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.
Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Повеќе информации

Број На Модел На:
AM5545SHE44HJ
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
XCMCU
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата