.

.

HDMI VGA AV Аудио USB LCD Контролер Одбор+10.4 VS104T-001A G104SN03 V1 800x600 LCD Екран

HDMI VGA AV Аудио USB LCD Контролер Одбор+10.4 VS104T-001A G104SN03 V1 800x600 LCD Екран

Степени:

DEN 4607.52
Износ
Това е достапна


LCD Контролер Одбор :

HDMI VGA 2 AV USB LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
HDMI Порт Поддршка Трансформира Аудио Компатибилен Со HDMI 1.3/1.4 , HDCP 1.2
USB Видео Поддршка
AV1 AV2 Компатибилен Со PAL И NTSC
Видео Внесување : HDMI VGA AV1 AV2 USB
Аудио Влез : HDMI PC-Аудио
Аудио Излез : Звучник Конектор
Обратен : Поддршка за Автоматски да се Префрлите На AV2 Кога Конектор АКК да 12 V
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 118mm x 54mm x 17mm
10.4" VS104 T-001 A 800 X600 LCD Екран :
Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive
Резолуција 800 RGB)×600
Преглед На Големина 236 × 174.3×4.9 (H×В×Д)
Приказна Површина 211.2 × 158.4 (H×V)
Осветленоста 500 cd/m2 (Typ.)
Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (TM)
Агол На Гледање 80/80/60/80 На (Typ.)(CR≥10) [Лево / Десно / Горе / Долу]
Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 игли , Конектор
Светлото WLED
Влезен Напон 3.3 V (Typ.)
Пакување листа :
1× HDMI+VGA+AV+USB LCD Контролер Одбор VS-V59 AV-V1
1× 10.4 инчен VS104 T-001 A 800 X600 LCD Екран
1× Конвертор Одбор
1× LVDS Кабел
1× Тастатура Со Кабел
1× Далечински Управувач(Батерија, Не се вклучени)
Превземи Спецификација

Повеќе информации

Број На Модел На:
VS-V59AV-V1+VS104T-001A
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри

Најдобрите понуди во категоријата