.

.

пластични предната плоча мулти монета селектор акцептор,да го прифати многу видови на монети или жетони, поддршка мулти монети со само 1 излез

пластични предната плоча мулти монета селектор акцептор,да го прифати многу видови на монети или жетони, поддршка мулти монети

Степени:

DEN 768.00
Износ
Това е достапна


Ве молиме имајте во предвид оваа аукција е за МОДЕЛ JY-92 X ИЛИ JY-92 XA За следните монети, ние може да се пред-програма монети за вас, ако цел повеќе од 10 компјутери. Првиот вид на монета е поставена така далеку. Ако не треба да се користи АП режим, ве молиме да го прескокнете АП mode прилагодувањето. Ве молиме започнете да примерокот првиот вид на парички. Буквата "P1" ќе се појави. Ве молиме изберете повеќе од 15 примероци за повеќе точни. 5 до сите видови на монети е прилагоден.
CONNECTIONA И ПРЕКИНУВАЧИ
ПОСТАВУВАЊЕ ЗА МОНЕТИ, Задржете на копчето"ADD" и кликнете на копчето "МИНУС" истовремено за секунди,а потоа буква "А" ќе се појави од LED дисплеј. на видео, на предната плоча е цинк легура предната плоча. Ве молиме изберете повеќе од 15 монети.
Задржете на копчето "ПОСТАВИ" за секунди, а потоа писмо "А1" ќе се појави од LED дисплеј. Следната, ве молиме започнете да примерокот вториот вид на парички. Следната, задржете на копчето "ПОСТАВИ" за секунди за да се заврши. На пример : Ако изберете "6-вид на монета на мулти-монета селектор" за да го наместите 4 видови на монети, ве молиме исклучете го моќ, откако ќе го видите вториот "A4".
Ако веќе поставување на сите видови на монети, ти треба , и тоа е помалку од производот има , ве молиме исклучете го моќ . Следната, користете го копчето "ADD" и кликнете на копчето "МИНУС" за да изберете колку вида на монети, ти би сакал да го користите.
Максимален е 30. видеото е користење на Модел JY-926 A и ЕВРО currancy како пример за ПАРАМЕТАР ПОСТАВУВАЊЕ и ЗЕМАЊЕ мостри
.
-
ПОСТАВУВАЊЕ ЗА АП РЕЖИМ ве Молиме задржете на копчето "ПОСТАВИ" и кликнете на копчето "ADD" истовремено за секунди, потоа држете притиснато на копчето "ПОСТАВИ" за секунди да влезе во АП режим ве Молиме одберете вредноста на АП режим. Буквата "А2" ќе се појави повторно по завршена. Следната, задржете на копчето "ПОСТАВИ" за секунди за да се заврши.
На пример : 2 монети за 1 пулсот или 3 монети за 1 пулсот.
Ве молиме проверете ја следната ТАБЕЛА за МОДЕЛ ќе добиете
Други currancy, ве молиме слободно контактирајте со нас или ние да ги собереш за вас врз основа на земјата. Поставката ќе биде спасен. Ако видови на монетите се премногу слични , вредноста треба да биде повеќе точни. Следната, задржете на копчето "ПОСТАВИ" за секунди за да се заврши.

Повеќе информации

боја:
923, 924, 925, 926, 928
Број На Модел На:
92X
Бренд Име:
JY_JUYAO ЕЛЕКТРОНСКИ
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Напон:
DC12V
Тип:
монета работеше

Најдобрите понуди во категоријата