.

.

Полнење на Батеријата 7 КОМПЈУТЕРИ сет 900mWh 1.6 V Volt ААА 3А NiZn Батеријата

Полнење на Батеријата 7 КОМПЈУТЕРИ сет 900mWh 1.6 V Volt ААА 3А NiZn Батеријата

Степени:

DEN 583.00 -25 %
DEN 777.60
Износ
Това е достапна

Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.6 V мобилен напон (повисока од алкална, Ni Cd и Ni MH Батерии) Екстра-висок капацитет 900m Wh Ni-ZN полнење батерии со Висок тековната празнење способност Пониски само-празнење поради 50% повисока енергетска густина од стандардните Ni MH акумулатори Подобри перформанси од стандардните Ni MH батерија батерии Траат многу подолго од стандардните акумулатори ја дополните до 1000 пати Еколошки батерија : 0% жива, 0% олово, 0% кадмиумот се Користи Цинк во местото на токсични кадмиум Изврши и во ниските температури Погоден за температури помеѓу -20°C до +65°C
Pls Забелешки :
Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.6 v ААА 900 m Wh Ni-Zn Полнење батерии со Висок Напојува од батерии со Висок 1.
НОВИТЕ 7 КОМПЈУТЕРИ сет 1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Повеќе информации

Батеријата Број:
7
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
700mAh
Бренд Име:
LIANGTE
Број На Модел На:
ААА
Тип:
Ni-Zn
Замена На Батеријата:
No

Најдобрите понуди во категоријата