.

.

BQLZR 10 x Гроздобер Тапацир Ноктите Бронза Капи 30 x 30мм Студ оков за Мебел

BQLZR 10 x Гроздобер Тапацир Ноктите Бронза Капи 30 x 30мм Студ оков за Мебел

Степени:

DEN 287.00 -25 %
DEN 382.08
Износ
Това е достапна

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Гроздобер стил тапацир ноктите е убав избор за домашна декорација.
Елегантен облик и гроздобер стил.
DIY материјали за кожа занаети и мебел.
Спецификација :
Материјал : Железо
Боја : Бронзени
Големина : 30 x 30мм/1.18 х 1.18"(L x H)
Тежина : 113g
Бренд Име : BQLZR
Пакетот Вклучува :
10 x Бронза Ноктите

Повеќе информации

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
BQLZR
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30 x 30мм

Најдобрите понуди во категоријата