.

.

8 компјутери multicolor Печатени Цртан филм ликовите Grosgrain Сатен Лента Set /Hairbow Додатоци подарок пакување свадба декорација лента

8 компјутери multicolor Печатени Цртан филм ликовите Grosgrain Сатен Лента Set /Hairbow Додатоци подарок пакување свадба декорација

Степени:

DEN 331.00 -8 %
DEN 359.52
Износ
Това е достапна

ДОЛАРИ 7.38 ДОЛАРИ 5.99
Производи Детали
Материјал :
100% Полиестер
Големина на :
15mm 5/8"
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Случаен Мешано 8 боја (1 боја/1 јарди)
(1 buc = 1 јарди)
Количина :
Ќе добиете 8pcs на овој објект во листата цена
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Повеќе информации

Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Кеси,Домашен Текстил,Облека,Чевли
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
SK-15MM
Ширина:
15mm
Тип На Производ:
Webbing
is_customized:
Yes
боја:
микс

Најдобрите понуди во категоријата