.

.

Висок Квалитет! се меша 15 метри 1 25мм grosgrain панделки подарок партија свадба фестивал декорација Чиста Занает Сатен Лента

Висок Квалитет! се меша 15 метри 1 25мм grosgrain панделки подарок партија свадба фестивал декорација Чиста Занает Сатен Лента

Степени:

DEN 441.00 -8 %
DEN 479.04
Износ
Това е достапна


можеби некои бои не во слики. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .
Количина :
Вие ќе добиете 15 Компјутери/многу ( 1pcs=1 јарди ) на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.4 mm или 1mm = 0. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ.38
КОЛ : 25mm(За)
конверзија : 1 инч = 25. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.

Повеќе информации

Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
зк-1/1
Ширина:
25mm
Тип На Производ:
Webbing
боја:
микс

Најдобрите понуди во категоријата