.

.

Milanese Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm 24mm за TAG Heuer Мажи Жени Кука Затворач врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сребро.

Milanese Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm 24mm за TAG Heuer Мажи Жени Кука Затворач врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

Степени:

DEN 522.00 -0 %
DEN 522.24
Износ
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за TAG Heuer со Право се Види на Лицето (Carrera, Aquaracer, Монако, SLR, Формула 1, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Повеќе информации

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за TAG Heuer
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
кука затворач
Бендот Должина:
прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата