.

.

18mm Длабоко Розова Боја Силикони Желе Гума Дами Види Бенд Ремени WB1060S18JB

18mm Длабоко Розова Боја Силикони Желе Гума Дами Види Бенд Ремени WB1060S18JB

Степени:

DEN 461.00 -11 %
DEN 518.40
Износ
Това е достапна

Бендот Материјал : Силикон/Гумени Бендот Ширина : 18mm Должина 1 : 75mm Должина 2 : 125mm Бенд Боја : Розова Тока Материјал : Нерѓосувачки Челик

Повеќе информации

Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Број На Модел На:
WB1060S18JB
Бренд Име:
Alexis
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Бесплатен превозот :
Yes
Бендот Ширина:
18mm

Најдобрите понуди во категоријата