.

.

18mm Бенд Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Веб Зглоб Види Бенд Рака Хривнија Mens Женска Пати во текот затворач со безбедноста и притиснете копче

18mm Бенд Ширина од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Веб Зглоб Види Бенд Рака Хривнија Mens Женска Пати во текот затворач со безбедноста

Степени:

DEN 583.00 -10 %
DEN 648.00
Износ
Това е достапна

Опис : -100% Бенд Нов и Висок Квалитет
-Материјал : Нерѓосувачки челик
-Тока Тип : Пати во текот затворач со безбедноста и притиснете копче
-Бенд Боја : Сребрена
-Бенд Должина : 15-20cm
-Бенд Ширина : 18mm
Пакетот Вклучува : -1 * Види Бенд
-2 * Пролет Барови

Повеќе информации

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
GD020718
Затворач Тип:
Пати во текот затворач со безбедноста и притиснете копче
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
15-20cm

Најдобрите понуди во категоријата