.

.

YT15 A315 зацементира карбид карбид заварување вметнете 40pcs/многу заварување вметнете соочува алатка голема брзина надворешни вртење алатка

YT15 A315 зацементира карбид карбид заварување вметнете 40pcs/многу заварување вметнете соочува алатка голема брзина надворешни

Степени:

DEN 1370.40
Износ
Това е достапна


Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs/кутија карбид заварување вметнете соочува алатка голема брзина надворешни вртење алатка YT15 A315
Производство соочува алатка Цилиндрични вклучување алатка.Погоден за челик, фрлија челик полу-завршна обработка, соодветно КОРИСТИ медиум хранење и сечење брзина е поголема.

Повеќе информации

Тврдост:
86-93HRA
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
YT15
Број На Модел На:
YT15 A315

Најдобрите понуди во категоријата