.

.

YT15 3100511 Zhuzhou зацементира карбид 30pcs/кутија фреза клип триаголен нож indexable вметнете отпорност

YT15 3100511 Zhuzhou зацементира карбид 30pcs/кутија фреза клип триаголен нож indexable вметнете отпорност

Степени:

DEN 1148.64
Износ
Това е достапна


Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 30pcs/кутија фреза клип триаголен нож indexable вметнете отпорност на YT15 3100511
За карбид инсерти и алатка за поставување, alll видови и големини може да се совпадне произволно со било која количина, како сакате. Вие само треба да ни кажете на вашите производи листата.
Ако не се најде модел во нашите sotre, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Тврдост:
ВИСОКОТО
Материјал:
Тешко Легура
Обложување:
YT15
Број На Модел На:
YT15 3100511
Употреба:
Машина клип сечење нож

Најдобрите понуди во категоријата