.

.

YW1 A315 Zhuzhou sanyinghe карбид совети 40pcs/многу Заварување алатка за обработка нерѓосувачки челик крајот лице надворешни ножеви алатка за сечење

YW1 A315 Zhuzhou sanyinghe карбид совети 40pcs/многу Заварување алатка за обработка нерѓосувачки челик крајот лице надворешни

Степени:

DEN 1555.68
Износ
Това е достапна


Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs/кутија Заварување алатка за обработка нерѓосувачки челик крајот лице надворешни ножеви алатка за сечење YW1 A315
Производство соочува алатка Цилиндрични вклучување алатка. Погоден за нерѓосувачки челик, полу-завршна обработка на обичните легиран челик.

Повеќе информации

Тврдост:
86-93HRA
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
YW1
Број На Модел На:
YW1 A315

Најдобрите понуди во категоријата