.

.

sanyinghe YT5 A315 карбид-падна вртење алатка/надворешни ножеви алатка за сечење (40pcs/многу)

sanyinghe YT5 A315 карбид-падна вртење алатка/надворешни ножеви алатка за сечење (40pcs/многу)

Степени:

DEN 1602.72
Износ
Това е достапна


Zhuzhou ZCCCT зацементира карбид 40pcs/кутија Тешки за сечење, обработка соочува алатка за надворешни ножеви алатка за сечење YT5 A315
Производство соочува алатка Цилиндрични вклучување алатка. Погоден за челик, фрлија челик тешки за сечење, обработка, во случај на лоши работни услови, мала брзина, голем за груба обработка.

Повеќе информации

Обложување:
YT5
Број На Модел На:
YT5 A315
Тврдост:
86-93HRA
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид

Најдобрите понуди во категоријата