.

.

Моден Рака Вратоврска Формална Тужба Бизнис Носат Вратоврска Состанок Интервју за Статистика Свадба Мажите Младоженецот Црна, Црвена Точка

Моден Рака Вратоврска Формална Тужба Бизнис Носат Вратоврска Состанок Интервју за Статистика Свадба Мажите Младоженецот Црна,

Степени:

DEN 1368.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Врски
Бренд Име:
XM GeeKi
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Полиестер
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Број На Модел На:
CWLD03
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Dot
Големина:
One Size
Долго:
146cm
Вратоврска Ширина:
Ултра Тесни (7cm или помалку)

Најдобрите понуди во категоријата