.

.

Топла продажба 10pcs D20L25 CNC Моторни Вилица Вратило Спојка Флексибилни Цевки OD 20x25mm трговија на големо Dropshipping

Топла продажба 10pcs D20L25 CNC Моторни Вилица Вратило Спојка Флексибилни Цевки OD 20x25mm трговија на големо Dropshipping

Степени:

DEN 1189.00 -10 %
DEN 1321.44
Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : избор 6 35 на линкот значи 6.35 mm
Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Ве молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба .
Вклучувајќи :
10pcs/многу OD : 20mm Должина : 25мм флексибилни цевки

Повеќе информации

Внатрешен Дијаметар:
4 X 4, 5 X 5, 6 X 6, 8 X 8, 4 X 6, 5 X 6, 5 X 8, 6 Х 8, 6 35 X 6 35, 8 X 6 35
Број На Модел На:
вратило спојка
Бренд Име:
VENSTPOW

Најдобрите понуди во категоријата