.

.

Mardrake Kryptek Жаба Одговара Морнарица заптивки борба жаба одговараат на 2015 Тактички жаба одговараат НИ воена Војска во униформи (Јакна +панталони)

Mardrake Kryptek Жаба Одговара Морнарица заптивки борба жаба одговараат на 2015 Тактички жаба одговараат НИ воена Војска во униформи

Степени:

DEN 2399.52
Износ
Това е достапна


Mardrake Жаба Одговара 2015 НИ воена Војска во униформи (Јакна +панталони) Тактички жаба одговараат може да се одржи колената и лактите влошки Опис на Производот Kryptek Жаба Борба против Костуми/ Тактички жаба одговараат може да се одржи колената и лактите влошки
Kryptek Typhon Жаба Борба против Костуми/ airsoft макбаскет Војска во униформи (Јакна +панталони)/ Тактички жаба одговараат на
1.Памук-Мешавина
2.Направија да НИ Воена спецификација
3.65%полиестер /35%памук
1.Направија Да НИ Воена Спецификација 2.Лактите и Колената дел има простор за колена и коленото влошки 3.материјал : 65/35 P/C и 30 D
Слики за Typhon Жаба Одговара 2015 НИ воена Војска во униформи (Јакна +панталони) Тактички жаба одговараат може да се одржи колената и лактите влошки
Безбедност Должност Униформи

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Употреба:
Медицински
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
TGBS044
Број На Модел На:
TGBS044
Точка име :
Kryptek Жаба Одговара
Други име:
долг ракав жаба униформи
боја:
Mardrake, Typhon, Highlander,КП, ACU
Големина:
S M L XL XXL
еден сет вклучуваат:
еден долги ракави Т-маица и една панталони

Најдобрите понуди во категоријата