.

.

CITALL Нови Внатрешни работи на ретровизорот Покрие Намали за Land Rover Range Rover Sport Evoque Discovery 4 Volvo XC60 V60 S40 S60

CITALL Нови Внатрешни работи на ретровизорот Покрие Намали за Land Rover Range Rover Sport Evoque Discovery 4 Volvo XC60 V60

Степени:

DEN 1372.32
Износ
Това е достапна

Новиот Chrome Внатрешни работи на ретровизорот Покрие Намали за Land Rover Range Rover Sport Evoque Discovery 4 Volvo XC60 V60 S40 S60 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Внатрешни работи на ретровизорот Покрие x 1
Компатибилен : За Откривање 4 LR4 2010-2015 За Range rover sport 2014 + За Range rover evoque 2012-2015 За Volvo XC60 2010-2015 За Volvo V60 2012-2015 За Volvo S40 2008-2012 За Volvo S60 план за 2011-2015
Функција :
1) Материјал : високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
2) Мувла одлуки. Одговара на кривина на оригиналниот автомобил.
3) 3 M автомобилската двојно страна лента. Одлична лепило ефекти.
4) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
6) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
Ве молиме забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
27cm
Бренд Име:
CITALL
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Пластика
Компатибилност 1:
за Land Rover Discovery 4 LR4 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Компатибилност 2:
за Land Rover Range rover sport 2014 2015 2016 година
Компатибилност 3:
за Land Rover Range rover evoque 2012 2013 2014 2015
Компатибилност 4:
За VOLVO XC60 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Компатибилност 5:
за Volvo V60 2012 2013 2014 2015
Компатибилност 6:
за Volvo S40 2008 2009 2010 2011 2012
Автомобил Направи:
За Volvo S60 XC60 S40 S60 Land Rover Range Rover Sport Discovery 4

Најдобрите понуди во категоријата