.

.

За Peugeot 307 206 за Citroen C2 Elysee Сега ракомет опрема главата опрема глава се справува со shift менувачот knob 1pc

За Peugeot 307 206 за Citroen C2 Elysee Сега ракомет опрема главата опрема глава се справува со shift менувачот knob 1pc

Степени:

DEN 405.60
Износ
Това е достапна

тоа е одговара За Peugeot 307 206 за Citroen C2 Elysee Сега 4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата потврда.Изработен од пластика. Ве молиме контактирајте со нас ако постои било каква штета или квалитетот прашање.
Превозот :
1.За Peugeot 307 206 за Citroen C2 Elysee Сега ракомет опрема главата опрема глава се справува со shift менувачот knob 1pc
Опис :
1. Ние само брод вашата потврди адреса.1 pc по поставите 2. Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, пред да се врати редот.лесно да се инсталира. Ние ги цениме вашите повратни информации и се среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го направи за вас, ако можеме. Осигурајте се врати стоката се во оригиналната состојба. Како сезона, ќе биде потребно подолго време да се испорача. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Се врати превозот цена е да се плати од страна на купувачот. Ве молиме одвојте време да го напушти 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите предмети се со добар квалитет и 100% сосема нов. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
За нас :
1.
Политика на враќање и Клиент Сервис на :
1. Ве молиме проверете ги пакет и изгледот на производи откако ќе ја прими пратката.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ние може да се плати на враќање превозот на трошоците, ако враќањето е резултат на нашата грешка. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.професионален дизајн, трговија на големо за извоз. Надеваме дека можеме да воспоставување на долгорочни бизнис. Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек. Ние сме искрени продавачот од Кина. Нашите нормални бизнис час е Пон да Седна 8 AM да 6ЧАСОТ време во Кина.Боја : црна
Answer : ___________________________ Note :
Сите слики се направени од вистински производи, но не се сигурни бои апсолутно ист како и стоката, бидејќи на различни материјали, снимање на животната средина, светлина, екранот и др.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
10959
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Висина:
5cm
Тип На Објект:
опрема shift knob
Автомобил Направи:
за Peugeot 307 206 C2 Elysee Сега

Најдобрите понуди во категоријата