.

.

Tonlinker 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS хром Врата, прозорец лифт копчето декорација Панел Покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER 2015-17

Tonlinker 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS хром Врата, прозорец лифт копчето декорација Панел Покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER

Степени:

DEN 1468.00 -15 %
DEN 1727.52
Износ
Това е достапна

Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже.
Висок Квалитет Tonlinker 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS хром Врата, прозорец лифт копчето декорација Панел Покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER 2015-17 делови додатоци
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Answer : ___________________________ NOTE : 1.
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!Контакт· Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $20 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царински fee Taxes и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Изработен од ABS хром или Нерѓосувачки челик
3.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.тоа е одговара за ТОЈОТА на 2015 година нови HIGHLANDER
4.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Објектот Висина:
10inch
Година:
2015 2016 година
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
30inch
Автомобил Направи:
ТОЈОТА 2015 година нови HIGHLANDER

Најдобрите понуди во категоријата