.

.

Tonlinker 1 BUC Автомобил НОВИ Нерѓосувачки челик Изграден багажникот Внатрешна педалата Покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER 2015-17 делови додатоци

Tonlinker 1 BUC Автомобил НОВИ Нерѓосувачки челик Изграден багажникот Внатрешна педалата Покрие Налепници за TOYOTA HIGHLANDER

Степени:

DEN 1917.00 -15 %
DEN 2255.52
Износ
Това е достапна

· Повратни информации е многу важно .професионален дизајн, трговија на големо за извоз.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.1 година гаранција
Производ инсталација :
1, најдете локацијата на вашиот автомобил натпревар
2, која е локацијата на темелно чистење, ги чисти
3, телото зад заштитните лепило за хартија искинати off (двострано лепило може да се користи за да се малку посветли греење)
4, можат да бидат цврсто да се вметнат
5, производот е по можност во рок од 24 часа по изложувањето на водата и да се вметнат без поголеми прашина пред тие да се постигне најдобар лепливоста.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
tonlinker
Објектот Должина:
120inch
Име На Модел:
.
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
2015 2016 година
Објектот Висина:
30inch
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Ширина:
30inch
Автомобил Направи:
ТОЈОТА 2015 година нови HIGHLANDER

Најдобрите понуди во категоријата