.

.

XIAONIANSHI Нови Буда монистра Нараквици Алки Шарм Природен Камен Хривнија јога Накит Мажи Жени накит Hombre Најдобар Подарок

XIAONIANSHI Нови Буда монистра Нараквици Алки Шарм Природен Камен Хривнија јога Накит Мажи Жени накит Hombre Најдобар Подарок

Степени:

DEN 101.00 -25 %
DEN 134.40
Износ
Това е достапна

Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 1-2 дена и подолго.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Цел), исто така можете да контактирате со мене.Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации : 1).Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Повеќе информации

Должина:
19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
joyme
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
LS166
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
мажите хривнија:
природен камен хривнија
Жените Хривнија:
Јога Хривнија
Нараквици & Алки:
Буда монистра Нараквици
Црна и Бела Хривнија:
браун нараквици
100% Природен Камен Хривнија:
неколку хривнија
Хривнија ветување:
Врвен квалитет
неколку хривнија:
Љубовта е Најдобар Подарок
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата