.

.

Бесплатен превозот Професионален квалитет 254*25.4*2.8*100T ТЦГ заби TCT виде ножот Не се обоени метали алуминиум бакар тревите

Бесплатен превозот Професионален квалитет 254*25.4*2.8*100T ТЦГ заби TCT виде ножот Не се обоени метали алуминиум бакар тревите

Степени:

DEN 1823.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако ви се допаѓа мојот објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.
Спецификација На Производот :
254mm*25.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Всушност,јас, исто така, сакаат добра за да биде испорака наскоро,па секој купувачот ќе бидат задоволни со мојата услуга. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.

Повеќе информации

Големина:
254*2.8*25.4*100T
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
Легиран челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
В. Џ.-TC254HD100T
Објектот:
tct виде ножот
Спецификации:
254*2.8*25.4*120T
Примена:
Алуминиум бакар профил сечење

Најдобрите понуди во категоријата