.

.

Бесплатен превозот 1PC Професионален квалитет 355*30*3.2*100T ТЦГ заби TCT виде ножот Не се обоени метали алуминиум бакар тревите

Бесплатен превозот 1PC Професионален квалитет 355*30*3.2*100T ТЦГ заби TCT виде ножот Не се обоени метали алуминиум бакар тревите

Степени:

DEN 3071.52
Износ
Това е достапна

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.
Главните карактеристики на нашите производи се следните :
1-Фабрика цена
2-Мали цел прифатливо
3-Краток рок на испорака на време
4-Специјален дизајн прифатливо
5-висока ефикасност, долг живот, како и високо-квалификувани перформанси, итн
Слични Производи :
Производот се покаже
Пакет :
1pc во еден труд кутија со ленти за воздух товар.ИЛИ НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. Всушност,јас, исто така, сакаат добра за да биде испорака наскоро,па секој купувачот ќе бидат задоволни со мојата услуга.

Повеќе информации

Големина:
355*3.2*30/25.4*100T
Број На Модел На:
В. Џ.-TC355HD100T
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
Легиран челик
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
tct виде ножот
Спецификации:
355*3.2*30*100T
Примена:
Алуминиум бакар профил сечење

Најдобрите понуди во категоријата