.

.

10% Попуст Bi-метал 34mm Универзална Осцилирачки Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатки за Мулти Алатка видов Bandsaw

10% Попуст Bi-метал 34mm Универзална Осцилирачки Алатки Видов Ножеви Прибор погодни за Multimaster моќ алатки за Мулти Алатка

Степени:

DEN 459.00 -9 %
DEN 504.00
Износ
Това е достапна

34mm Bi-метал Осцилирачки Multimaster Алатки Видов Ножеви за сечење метал
Нож за Сечење длабочина : 40mm
Нож за Сечење на работ ширина : 34mm
Сечилото вкупна должина : 90mm
Може да се користи за Бош,Fein,AEG, Dremel,makita,dewalt машини и така натаму
Recommed да се купи адаптер,така што може да се реши овој проблем кој ножеви не одговара на вашиот машини. можете да го купите од следната слика линк :

Повеќе информации

Надворешниот Дијаметар:
100 цени на компјутери, 5 компјутери цени, 10 компјутери цени, 20 компјутери цени, 50 компјутери цени
Големина:
34*40*90mm
Сечилото Материјал:
ХСС
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
Бренд Име:
Остри Намали
Број на Компјутери:
1 Компјутер
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
осцилирачки алатки видов ножеви
По завршувањето:
Други
боја:
Црна
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Погодни за сечење:
Ноктите & метал cutting
Производи име:
Осцилирачки Мулти Алатка Видов Ножеви
Тип:
директно нож,половина круг на ножот
DIY Материјали:
Дрво

Најдобрите понуди во категоријата