.

.

3pcs 4-12/20/32-милиметри Големи ХСС Челик Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Дупка Машина

3pcs 4-12/20/32-милиметри Големи ХСС Челик Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Дупка Машина

Степени:

DEN 604.80
Износ
Това е достапна


Направени од високо квалитетни ХСС челик.
Пакетот вклучува :
1 x 3 Pcs ХСС Вежба Малку Сет
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : ХСС челик
Боја : Златна
Стил : Триаголен рачка,Хексагонална рачка (ве молиме, изберете ја справи со стил , или ние ќе ви испратиме rondom рачка, се надевам дека ќе разбере)
Површински третман : Титаниум позлата
3 секачи дојде во следниве големини зголемувања на 2mm : 4 - 32-милиметри ,4 - 20mm, 4 - 12mm. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Количина : 1 сет (3pcs)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Сет од 3 за работни места од сите големини. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик
Должина:
1/1.5/2/2.5/3мм
Употреба:
Метал Дупчење
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Никој
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Бренд Име:
JIGONG

Најдобрите понуди во категоријата