.

.

1 ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ | 25мм цевка вежба битови

1 ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ | 25мм цевка

Степени:

DEN 806.40
Износ
Това е достапна


1" ХСС 6542 М2 Нерѓосувачки Челичен Лим со Голема Брзина Челик, Метални Легури Дупка Видов Секачи БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ | 25мм цевка вежба битови.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
NM225
Тип:
Центар Вежба Малку
Бренд Име:
NCCTEC
Месо тело:
триаголник месо тело

Најдобрите понуди во категоријата