.

.

SUMKS Wiper Ножеви за Hyundai Tucson 24&16 Фит Кука Оружје 2004 2005 2006 2007 2008 2009

SUMKS Wiper Ножеви за Hyundai Tucson 24&16 Фит Кука Оружје 2004 2005 2006 2007 2008 2009

Степени:

DEN 542.00 -43 %
DEN 951.36
Износ
Това е достапна


Автомобил Направи : За Hyundai Tucson
Модел Година : 2004 - 2009 Година
Ножеви Тип : Кука
Wiper Големина : 24"&16"
Задните Wiper Големина : 13"
SUMKS Wiper Ножеви Понуда..
Лесно монтирање wiper ножеви вклучувајќи зрак ножеви, Хибридни ножеви
Заврши ножеви видови за сите видови на автомобили или камиони
Графит слој refills да се направи ножеви избрише потивок и неспокојот
До 40% подолг живот од другите конкуренти тестирани од страна на Органот
Производ Профили :
Брза Испорака :
Пакет :
Ние нудиме на животната Средина-пријателски пакет од страна на пакување на производот со воздушното перниче
Заврши животната средина-пријателски, нема загадување, не штети на животната средина Силна воздушното перниче за заштита на производи од тоа да биде оштетена при транспортот Помал товар на трошоците за да се заштедат пари за купувачите
Повратни информации :
Ако сте задоволни со SUMKS Предмети, ве молиме да ја објавите 5-ѕвезда видиш дека е многу важно за нашата продавница.И Ние би сакале да понуди 2 ДОЛАРИ, купон за купувачите, ако купувачи на барањата како што е подолу :
Пост 5-ѕвезди преглед со најмалку 4 слики од екранот Напишете најмалку 50 зборови во преглед
За нас :
SUMKS имаат Speciallized во wiper ножеви за повеќе од 20 години и продажба на wiper ножеви за над 60 земји SUMKS обезбедува високи перформанси-цена сооднос производи
Наплата или Замена :
Ве молиме Не го Остави Негативни Преглед или Пораст Спор.
Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress, ние се случува да се грижи за вас во 12 часот. Ние би сакале искрено да комуницираат со вас за да се решат прашањата заедно.
Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации :
Објектот е оштетен поради превозот, но не вклучуваат оштетени пакување, кутии, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Објектот има сериозни дефекти, како што се прави бучни, оставајќи песни додека работи, Ние би сакале да се вратат или да го замени слободно Ако немате идеја што големини вашиот лопати се или каков вид на fitment што треба, ве молиме посетете ја нашата продавница или испратете ни порака преку Aliexpress. Ние обезбедува wiper ножеви за различни автомобили или камиони

Повеќе информации

боја:
Пред Ножеви Само, Предните и Задните Wiper
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Tucson-Година:
2009,2007,2005,2008,2004,2006
Специјални Функции:
Чисти пред шофершајбната
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
Природна Гума
Hyundai Модел:
Tucson
Име На Модел:
HY-035-560
Објектот Тежина:
411g
Бренд Име:
SUMKS
Wiper Ножеви Големина:
24+16
адаптер:
стандард J кука
Потекло:
Xiamen,China
Автомобил Производител:
Hyundai
Година:
2004-2009
Автомобил Направи:
За Hyundai Tucson

Најдобрите понуди во категоријата