.

.

12pcs Denisfen Декоративни Цвет Мини Плодови Розова Вештачки Растенија, Пластични Цвеќиња за Дома Декор 0430 Бесплатен Превозот

12pcs Denisfen Декоративни Цвет Мини Плодови Розова Вештачки Растенија, Пластични Цвеќиња за Дома Декор 0430 Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 616.80
Износ
Това е достапна

12pcs Розова Мали Пластични Цвет Мини Бери Вештачки Пластични Цвеќиња за Декорација 0430 Бесплатен Превозот големина : за должината на 16cm материјал : пластични Почитувани Купувачи : Многу ви благодариме за купувањето! Молиме забележете : 1. Ако не следење на информации, ве молиме контактирајте со нас да се провери каде е пратката; 2. Генерално, потребно е 15-90 дена за меѓународна испорака, ние не може да го контролирате времето за испорака, ве молиме да се разбере; 3. Ве молиме контактирајте со нас за проширување "Испорака Датум" ако времето истекува, но вие се уште не сте добие објектот. 4. Ве молиме не го прават спор или негативни повратни информации пред да комуницира со нас. 5. Русија купувачи, ве молиме кажете ни ја вашата целосна англиски Име (3 имиња нормално), Ние не може да се земе resposablility ако не можете да се потпишете за да го добијат без полно име. 6. Ве молиме да дадете 5 Ѕвезда Повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи и услуги, ние го цениме тоа!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања, ние ќе се вратам на вас како брзо како што можете! Ви благодарам многу!
6 компјутери бобинки & 1 buc бери

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
Denisfen
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Повод:
Божиќ
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
вештачко цвеќе
Тип:
вештачки бери
Вид:
Кат Монтирани, Ѕид Монтирани, Виси Кошеви, Екранот Цвет
Материјал:
Пластични
Количина:
12 компјутери во 1 многу
Тип:
Свила Цвет

Најдобрите понуди во категоријата