.

.

Дома Декорација Вештачки Цвеќиња За Свадба Декорација Десктоп Зелена Potted Растенија Цреша Дрво Снежни Топки Симулација Пластика

Дома Декорација Вештачки Цвеќиња За Свадба Декорација Десктоп Зелена Potted Растенија Цреша Дрво Снежни Топки Симулација Пластика

Степени:

DEN 401.00 -5 %
DEN 422.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
HGG007
Стил:
Цвет + Вазна
Тип:
Дрва
Повод:
Декорација
Примена:
Внатрешна/Надворешна Декорација; DIY дом Градина; свадба итн.
Место На Orige:
Кина
боја:
како Слика
Материјал:
Пластични
Е Прилагодена:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Најдобрите понуди во категоријата