.

.

Бесплатен превозот 20CM*10pcs Pomander се зголеми топката свадба бакнување цвет топка партија/home декорација flowe

Бесплатен превозот 20CM*10pcs Pomander се зголеми топката свадба бакнување цвет топка партија/home декорација flowe

Степени:

DEN 2496.00
Износ
Това е достапна


Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,
pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно од трговија со датотеки, или МСН и E-mail адреса итн.
повеќе слики ,pls проверете подолу...
ние сме munufaturing фабрика,ако вашиот број е многу голем ,pls ме контактирате директно да negociate подобра цена ,цената за продажба е малопродажната цена ,за промет на големо ,цената е многу добар.
1.Материјал : вештачко цвеќе + пластика центар
2.Големина : 20cm
3.Пакување : 10pcs/картон
4.Картон големина : 30*30*30cm
5.Боја : розова, сите бои може да се направи во вашите потреби
Име : Цвет топка,artifical цвет топка,Божиќ цвет топка,Haning цвет топка
1.Materil : свила ткаенини
2.Големина на : на располагање големина Кол.20cm до 80см
3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,и така натаму
4.Пакет : 10pcs/картон
5.Мешани трговија на големо е прифатена.
6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.
7.Конкурентна цена.
8.Прифати Мин MOQ
9.Клиенти Објект-големина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања.
Соодветно место : Дом,Градина.Ресторан,Супермаркет,Хотел,Канцеларија,
светла боја,различна големина,моден стил
Топката право инсталација методи :
А. Кога ќе го добиете на стоки, за прв пат да ја отвори кутијата, извади на цветни топки(половина од половина), ако на кој било дел од цвеќиња падне, поставени на тоа, ако дел од цвеќиња се compressional деформација, ве молиме виолина ги со рака.
Б. Брои топката тока и дупка, тока и дупки се изнесува половина од дијаметарот на топката, а потоа ги преземат средината дупка број и потоа се одзема бројот на тока, се на средината со тока, а потоа еден bye еден. C. Стана топката.
Совети : 1. Не мислам дека било дупка и било еден тока на линкот, кога ќе заврши топката инсталација, ќе се најде како е дупка до дупка, па како да се тока тоа?
2. Ако топката е притиснато во транспортниот процес, ве молиме да се стави под сонцето, а потоа топката круг ќе бидат круг.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Бренд Име:
СРН
Стил:
Цвет
Повод:
Дипломирањето
различни големина:
различни бои
произведено во Кина:
свадба производи
свадба декорација:
Црвена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Најдобрите понуди во категоријата