.

.

2 парчиња рачно изработени Свила Кристал Вештачки се Зголеми Невестата Младоженецот Corsage Brooch Цвет Свадба Црква Оркестарот Кралска Сина F5083

2 парчиња рачно изработени Свила Кристал Вештачки се Зголеми Невестата Младоженецот Corsage Brooch Цвет Свадба Црква Оркестарот

Степени:

DEN 344.64
Износ
Това е достапна

68
/парче US $ 9.80
/парче US $ 5. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.38
/парче US $ 9.96
/парче US $ 5. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.98
/парче US $ 7. Ви благодариме! 7.
ние обично испратите EMS,Кина Пост,bcs имаме добар попуст за експрес,како и DHL,
АКО имате било превозот проблем pls ни кажете,ние ќе ви одговори во рок од 24hours;
2.68
/парче US $ 16.
2275920350039409 Прилагодите Boutonniere И Зглобовите Цвет US $ 1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Повратни информации Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.оригиналното пакување : внатрешна кутија и добра картон;
5. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.00
/парче
материјали : Свила Ткаенини
боја : Кралска Сина мешани Крем
Стил : Corsage Цвет / Boutonniere / Brooch Pin
Се користи за да Невеста / Bridemaids / Младоженецот / Groomsman /
Жените / Дами / Господа / Мажи ;
Повод : Божиќ / Свадбена / Партија / Вечер / Училиште
/ Роденден / Дипломирањето / Црква / Танцување Декорација
Се користи за Облека , Грб ,да се Облекува ,Сукња , Палто , Одговараат ;
Фестивалот : Valetine 's Day ;
Облик : Вештачки Зголеми Цвет ;
Вид : Декоративни Цвеќиња со Кристално Погоре ;
Пакување : 2 buc / set , еден сет во еден цртан филм ;
2 компјутери е corsage brooch цвет ;
Производи е како што следува :
ИЗБЕРЕТЕ ВИ се ДОПАЃА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Превозот 1 . ви благодариме за вашиот attetion!
. Размена Ние не дозволуваат размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .ако сте задоволни,pls кажете на вашите пријатели за нас ,или да ни кажете,bcs ние развиваме, добредојдовте на вашата вест, уште Еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.конкурентна цена, колку повеќе наредбата, на попуст ќе биде повеќе, Ние се комбинираат за испорака за вас, ако се купат повеќе од еден предмети. Ви благодариме за вашето разбирање. Нашите превозот во светот,ние Ова е меѓународен испорака , превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Повеќе информации

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
QINWEGE ЖИВОТ
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Вид:
Декоративни Цвет / Display Цвет
Стил:
Врвка За Околу Corsage Цвет / Boutonniere
се користи од страна на :
Невестата / Bridemaid / Младоженецот / Groomsman / Г / Мис / Чичко/ Тетка
Фестивал:
Свадба / Роденден / Годишнината / Партија / Настан / Движат Куќа
Повод:
Почеток / Хотел / Црква / Плажа / Танц / Училиште / Ресторан / Отворено
боја:
Кралска Сина + Бел Крем
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Најдобрите понуди во категоријата