.

.

Бесплатен превозот 15CM*20pcs Pomander се зголеми топката свадба бакнување цвет топка партија/home декорација flowe

Бесплатен превозот 15CM*20pcs Pomander се зголеми топката свадба бакнување цвет топка партија/home декорација flowe

Степени:

DEN 2880.00
Износ
Това е достапна


Ако имате посебни requriments на вештачки производи ,
pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно од трговија со датотеки, или МСН и E-mail адреса итн.
повеќе слики ,pls проверете подолу...
ние сме munufaturing фабрика,ако вашиот број е многу голем ,pls ме контактирате директно да negociate подобра цена ,цената за продажба е малопродажната цена ,за промет на големо ,цената е многу добар.
1.Материјал : вештачко цвеќе + пластика центар
2.Големина : 15cm
3.Пакување : 20pcs/картон
4.Картон големина : 30*30*30cm
5.Боја : 14 бои може да се избере
6.Мешани трговија на големо е прифатена.
7.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.
Соодветно место : Дом,Градина.Ресторан,Супермаркет,Хотел,Канцеларија,
светла боја,различна големина,моден стил
Топката право инсталација методи :
А. Кога ќе го добиете на стоки, за прв пат да ја отвори кутијата, извади на цветни топки(половина од половина), ако на кој било дел од цвеќиња падне, поставени на тоа, ако дел од цвеќиња се compressional деформација, ве молиме виолина ги со рака.
Б. Брои топката тока и дупка, тока и дупки се изнесува половина од дијаметарот на топката, а потоа ги преземат средината дупка број и потоа се одзема бројот на тока, се на средината со тока, а потоа еден bye еден. C. Стана топката.
Совети : 1. Не мислам дека било дупка и било еден тока на линкот, кога ќе заврши топката инсталација, ќе се најде како е дупка до дупка, па како да се тока тоа?
2. Ако топката е притиснато во транспортниот процес, ве молиме да се стави под сонцето, а потоа топката круг ќе бидат круг.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Бренд Име:
СРН
Стил:
Цвет
Повод:
Дипломирањето
различни големина:
различни бои
произведено во Кина:
свадба производи
свадба декорација:
Црвена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Најдобрите понуди во категоријата