.

.

7.5 m Вештачки Зелените Пластични Цвет Најлон Железо Жица Остава DIY Венец Лозата Додаток За Свадба Декорација Гарланд Зеленило

7.5 m Вештачки Зелените Пластични Цвет Најлон Железо Жица Остава DIY Венец Лозата Додаток За Свадба Декорација Гарланд Зеленило

Степени:

DEN 168.00
Износ
Това е достапна

Ние ќе ви даде многу competitve трговија на големо цена.
* Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.
* Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
* FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.
* За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.
* Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација.5 m Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим
1) $10 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот
( Сад испрати epacket )
2) $100
метар
Нашите предности :
1.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.
* Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. Професионален Развој Тимот
4.
Услови : 100% Нови Материјали : Најлон големина : 7.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
* 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.)
*Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн. * Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Nanairo
Број На Модел На:
Цвет Најлон Железо Жица Остава
Материјал:
Ратан
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
7.5 m
Материјал:
Сурова свила
Место на Потекло:
Кина
Вид:
Екранот Цвет
боја:
Зелена
Тип:
Цвет Лозата/Ратан

Најдобрите понуди во категоријата