.

.

Бесплатен превозот VC1083-СТР плови switch течни нивото на водата контролер сензор

Бесплатен превозот VC1083-СТР плови switch течни нивото на водата контролер сензор

Степени:

DEN 1039.00 -5 %
DEN 1093.92
Износ
Това е достапна

, Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии.2 MPa(прилагодувањето)
води
УЛ 1007 24 AWG(прилагодувањето)
ниво сензор,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на сензорот за близина,на ниво на Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.
VC1083-СТР ОЕМ НП Материјал Мали Нивото на водата сензор плови префрлате
Вовед : постоечкиот прекинувач е составен од магнетни пролет се префрлате и floater.
Aplicação : dispensador де água, aparelhos де ar condicionado, umidificadores, água, equipamentos de casa de banho, máquinas де venda automática, caixas де correio, controle де nível де líquido químico, automotivo, equipamentos industriais, equipamentos agrícolas, eletrodomésticos perspectiva ampla aplicação. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни. На floater ќе предизвика магнетни пролет се префрлите на нивото на ликвидната тестирани се движи нагоре и надолу, и на тој начин да ги детектираат позицијата на течни ниво.

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
VC1083-Pda1

Најдобрите понуди во категоријата