.

.

2018 ААА рачно изработени Симулирани Бисери Цвет Круна Коса Гарланд Главата Венец Домот Стилски Шик Луксузни Тиара Headband

2018 ААА рачно изработени Симулирани Бисери Цвет Круна Коса Гарланд Главата Венец Домот Стилски Шик Луксузни Тиара Headband

Степени:

DEN 906.24
Износ
Това е достапна

употреба на високо квалитетни стакло СИМУЛИРАНИ бисер,рака жичен заедно,многу исклучителна.
Epacket :
Tracable,ефикасна испорака метод,Може да Брод на овие coutries подолу. Топло добредојде на мојот земјата на чудата.7")
Limited edition,многу популарна и луксуз.
За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата.
Повратни информации :
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
ИСПОРАКА МЕТОД :
Нашиот стандарден превозот е Epacket.
ИСПРАЌАЊЕ ВРЕМЕ :
Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 2-3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации.
Крајот со циклуси,ние ќе ви испратиме лента,можете да се врзуваат на косата.
Нов зеланд /Полска /Финска /Ирска /Potugal /Украина /Isreal : 1-2 недели
Проценката превозот времето е врз основа на нашето искуство,тоа може да се одложи поради лошите временски услови,локалниот обичај политика,штрајк или некои дела на бога,ние сме повеќе од среќни да ви помогне со сето она што може да се,но ве молиме забележете дека откако mail испраќаат надвор,тие веќе не се под наша контрола,ве молиме да ни даде некое време да се провери со post office.

Повеќе информации

Дијаметар:
45см
Бренд Име:
wsryxxsc
Обликот:
Круг
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата