.

.

Велосипед Велосипед Конзолни Кочница Лост Држела

Велосипед Велосипед Конзолни Кочница Лост Држела

Степени:

DEN 713.00 -10 %
DEN 792.00
Износ
Това е достапна


Велосипед Велосипед Конзолни Кочница Рачката
Оваа кочница рачката е sepcially дизајниран да одговара за и има најдобри adaptivity со Конзолни Кочница (како што е прикажано подолу)

Повеќе информации

Употреба:
Планински Велосипеди
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Компоненти:
Држела

Најдобрите понуди во категоријата