.

.

LITEPRO патот велосипед MTB велосипед флексибилни кочница кабел глупак водич анодна шарени нерѓосувачки предо/Странично велосипед делови велосипедизам делови

LITEPRO патот велосипед MTB велосипед флексибилни кочница кабел глупак водич анодна шарени нерѓосувачки предо/Странично велосипед

Степени:

DEN 244.00 -49 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


LITEPRO патот велосипед MTB велосипед флексибилни кочница кабел глупак водич анодна шарени нерѓосувачки предо/Странично велосипед делови велосипедизам делови
Детали За Производот :
Тежина : 10.5 g
Lenght : 9.6 cm
Боја : Црна, Црвена Злато
Цената е за 1 пар ,ве Молиме забелешка боја во ред .

Повеќе информации

Бренд Име:
Ризик
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Големина:
9.6cm
Број На Модел На:
кочница кабел упатство
Компоненти:
кочница кабел упатство
За:
BMX, Планински Велосипеди, Велосипеди на Патот
Материјал:
Челик

Најдобрите понуди во категоријата