.

.

Лето Жените Велосипедизам Дресови MTB Велосипед Кошули Трки Clothings Јавањето Облека Велосипед Врвот И Кратки ropa ciclismo

Лето Жените Велосипедизам Дресови MTB Велосипед Кошули Трки Clothings Јавањето Облека Велосипед Врвот И Кратки ropa ciclismo

Степени:

DEN 1223.00 -60 %
DEN 3056.64
Износ
Това е достапна


ПРЕВОЗОТ ТЕРМИН :
1.Ние Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Тоа е Бесплатен Превозот.
Ние треба за 6 дена да се справи со тоа, пред бродот надвор. (ако можеме да се сретнеме со Кинески празници, на дена ќе биде продолжен соодветно)
Проценето Време На Испорака
Азија : 10~20 дена
Европа : 10-25 дена
Јужна Америка : 20~40 дена.
plsease бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
2. Доколку сакате да добиете брзо, Plsease изберете EMS(5-10 дена) или DHL(4-8 дена) , Но треба да плаќаат дополнителни трошоците за превозот. кога ќе нарачате, ќе видите точната сума.
3.Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот
Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Повеќе за Заштита на + 15 дена политика на враќање, ако Производот проблеми со квалитетот,
безусловна ја или надоместок, ако имате прашања во врска со купувањето, ве молиме контактирајте со нас .
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
Ние да се потрудиме да ги задоволат вашите било разумни барања за да се добие 100% позитивни повратни информации. ако било прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт пред да се направи проценка. ние сме секогаш отворени за да се слушне и да се реши било unsatisfaction, ние и ветуваме да се направи сте asatisfied шопинг.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Функција:
Анти-пот,Рефлексивни,Анти-Pilling,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Анти-Навремено
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето,На Пролет
Број На Модел На:
BL-ZS1
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Патент Должина:
Целосна Патент
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет Лето
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Функција:
Велосипедизам џерси велосипед облека

Најдобрите понуди во категоријата